Samochód zastępczy za Mercedes S500

Wynajem Mercedesa z OC sprawcy wypadku

Mercedes jest marką, z którą każdy ma jednakowe skojarzenia. Są nimi luksus, prestiż i bezpieczeństwo. Dokładnie tymi trzema wartościami od lat kieruje się marka Mercedes-Benz, produkując kolejne modele swoich samochodów. Są ludzie, którzy użytkują od dziesiątek lat wyłącznie Mercedesy i ani myślą zmieniać ukochanej marki. Co w sytuacji, gdy taka osoba utraci możliwość korzystania ze swojego prywatnego Mercedesa w wyniku wypadku?

Większość wypożyczalni samochodów z OC zaproponuje auto z tego samego segmentu, ale zupełnie innej marki. Mercedes to marka premium, której właściwie żadne z wypożyczalni nie biorą pod uwagę podczas wyboru samochodów do swojej floty. Cierpią na tym klienci, którzy zamiast samochodu zastępczego Mercedes otrzymują skodę, fiata lub seata. Te marki nie odznaczają się tym, za co kochamy Mercedesy i nie są dla nich odpowiednim zastępstwem.

W Combo Cars rozumiemy, że właściciele Mercedesów wybierając tę markę, nie kierowali się ładnym znaczkiem na masce, a wartościami, które sobą reprezentuje. Mercedes jednoznacznie kojarzy się z luksusem, bezpieczeństwem i komfortem. Uważamy, że powinni Państwo otrzymać samochód zastępczy, który odznacza się tym samym. Właśnie z tego powodu mogą Państwo mieć pewność, że nie zaoferujemy skody lub fiata z miernym wyposażeniem. Taka opcja na pewno nie byłaby rozwiązaniem, z którego byliby Państwo zadowoleni.

Staraliśmy się zrozumieć, czego klienci tak naprawdę potrzebują. Zdecydowaliśmy, że osoby korzystające z wynajmu samochodu zastępczego oczekują takiego samego lub wyższego standardu wykonania i wyposażenia, co ich prywatne auto. Najbardziej uderza to w osoby korzystające z samochodów Marek Premium - Mercedes, Audi, BMW. Większość wypożyczalni samochodów z OC nie dysponuje tego typu luksusowymi samochodami zastępczymi.

Wypożyczalnia samochodów Combo Cars dla swoich klientów przygotowała szereg samochodów zastępczych marek premium. Dzięki temu możemy Państwu oferować auta zastępcze Mercedes. Jest to ukłon w stronę osób, które są silnie związane z luksusową marką Mercedes-Benz. W naszej flocie odnajdą Państwo samochody typu Mercedes Klasy S. To absolutnie najwyższa jakość, na którą zasługują nasi klienci. Dodatkowo oferujemy samochody takie jak Audi A8, BMW Serii 7, które również należą do segmentu luksusowego.

mercedes s500