Samochód zastępczy BMW 7

Wynajem BMW z OC sprawcy wypadku

BMW Serii 7 jest niemieckim samochodem osobowym klasy luksusowej z segmentu F. Zadebiutowało w 1977 roku i jest produkowane nieprzerwanie do dziś. Każdy z modeli BMW 7 reprezentuje wszystkie cechy, które kojarzymy z marką BMW. Są to samochody szybkie, sportowe i agresywne. Seria 7 dodatkowo gwarantuje najwyższej klasy wykończenie i wyposażenie. Charakterystyczną cechą samochodów BMW jest napęd na tylne koła, który fani marki naprawdę kochają.

BMW jest marką premium i takie właśnie są produkowane przez nią samochody, a przede wszystkim BMW Serii 7. Najwyższe modele odznaczają tym, czym prawdziwe BMW słynie. Zapewniają za kierownicą emocje i przeżycia, są szybkie i zrywne, mają sportowy charakter, który nie tylko widać, ale także czuć i słychać. Ponadczasowe sylwetki starszych modeli BMW 7 mają swoich wielbicieli na całym świecie. Te samochody są po prostu piękne i naturalnie mogą, a nawet powinny się podobać.

Warto nadmienić, że samochody marki BMW są nadwyraz trwałe i wytrzymałe. Świetne silniki stworzone do mocnej i agresywnej jazdy wytrzymują wiele setek tysięcy kilometrów bez większych problemów. Świetnej jakości materiały, z których zostały wykonane absolutnie wszystkie modele BMW 7, przez długie lata wyglądają jak nowe i nie sprawiają najmniejszych kłopotów z użytkowaniem. Po prostu seria 7 BMW to dokładnie przemyślane i zaprojektowane przez najlepszych inżynierów samochody, które mają służyć, dawać radość i przyjemność z jazdy swoim użytkownikom.

Jak przystało na flagowe modele marki premium, BMW serii 7 odznacza się wysokim poziom bezpieczeństwa, które jest zapewniane dzięki szeregowi systemów bezpieczeństwa: ABS, Alarm, ASR (kontrola trakcji), Czujnik deszczu, Czujnik zmierzchu, Czujniki parkowania przednie, Czujniki parkowania tylne, ESP (stabilizacja toru jazdy), Kurtyny powietrzne, Poduszka powietrzna kierowcy, Poduszka powietrzna pasażera, Poduszki boczne przednie, Poduszki boczne tylne, Światła xenonowe.

Co więcej, Seria 7 BMW zapewnia nadwyraz komfortowe warunki podróży dzięki wyposażeniu na niesamowitym poziomie. W modelach BMW Serii 7 odnajdziesz z pewnością Przyciemniane szyby, Tapicerka jasna, Tapicerka skórzana, Wentylowane fotele, Wielofunkcyjna kierownica, Wspomaganie kierownicy, Zawieszenie adaptacyjne, Podgrzewane tylne siedzenia, Podgrzewane przednie siedzenia, Podgrzewane lusterka boczne, Podgrzewana przednia szyba, Elektrycznie ustawiane lusterka, Elektrycznie ustawiane fotele, Elektryczne szyby tylne, Elektryczne szyby przednie.

Seria 7 BMW na ten moment ma już 6 generacji. Są to modele: BMW E23, BMW E32, BMW E38, BMW E65/E66/E67, BMW F01/F02/F03/F04, BMW G11/G12. Głównymi konkurentami Serii 7 BMW są przede wszystkim Audi A8, Lexus LS i Mercedes-Benz Klasa S. Na pewno to również są świetne samochody, ale nie zapewniają tego, czego oczekują użytkownicy BMW Serii 7. Oprócz komfortu nie gwarantują sportowych emocji, przypływu adrenaliny i przede wszystkim napędu na tylną oś.

BMW 7