Samochód zastępczy BMW 5

Wynajem BMW z OC sprawcy wypadku

Marka BMW trafia w gusta odbiorców o bardzo konkretnych wymaganiach i upodobaniach. Właścicielami BMW są osoby, które lubią szybkie samochody, idealnie słuchające się każdego polecenia kierowcy. Każdy model niezależnie od serii odznacza się wysoką jakością wykonania, lecz różnią się standardem. Najwyższa klasa - BMW Serii 7 to auta luksusowe, perfekcyjnie wykończone i jednocześnie odznaczające się tym, czego w samochodach szukają miłośnicy marki BMW.

Jednak zdarzają się stłuczki oraz wypadki i wypożyczalnie samochodów zastępczych bardzo często nie są w stanie podołać wymaganiom, które stawia przed nimi marka premium BMW Serii 7. Dla nas nie do pomyślenia jest, aby za BMW Serii 7 klient otrzymał auto zastępcze marki skoda, kia czy peugeot. Te samochody reprezentują zupełnie inne wartości niż BMW i nie są odpowiednimi samochodami zastępczymi dla właścicieli BMW. W Combo Cars myślimy inaczej, bo dla nas liczy się zadowolenie klienta i najwyższa jakość obsługi.

Wypożyczalnia samochodów Combo Cars nie jest kolejną taką samą firmą na rynku. Nasza flota to nie są skody i seaty, a BMW, Mercedes i Audi. Wypełniamy lukę w branży, którą właściciele innych wypożyczalni sami przygotowali. Samochody marek premium jak BMW Serii 7 nie są brane pod uwagę podczas wyboru aut do floty, ponieważ nie są aż tak opłacalne, jak ich tańsi i gorzej wykonani odpowiednicy. Zarząd Combo Cars doskonale zdaje sobie sprawę, że najlepszą inwestycją jest ta w klienta i dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które zostały pominięte.

Oferujemy luksusowe samochody zastępcze marek premium. W naszej flocie znalazło się miejsce przede wszystkim dla aut zastępczych BMW, Audi i Mercedes. Dla miłośników bawarskiej motoryzacji, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość, przygotowaliśmy samochody zastępcze BMW Serii 7. Mogą Państwo również skorzystać z wynajmu Audi A8 lub Mercedesa Klasy S. Gwarantujemy, że klienci Combo Cars uzyskają takie auto zastępcze, na jakie zasługują. Użytkownicy marek premium nie powinni korzystać z aut zastępczych tanich marek, a mieć zagwarantowany pojazd zastępczy klasy luksusowej.

BMW 5