Samochód zastępczy Audi A4 Cabrio

Wynajem Audi z OC sprawcy wypadku

Wybierając markę Audi, nie robi się tego bez powodu. To zawsze jest dokładnie przemyślana decyzja, a dla właścicieli liczy się to, co Audi ma najlepszego do zaoferowania. To ludzie, dla których samochód nie jest wyłącznie narzędziem do przemieszczania się z punktu A do B. A co w przypadku uszkodzenia swojego prywatnego Audi? Skoda jako samochód zastępczy? Taka opcja nie wchodzi w grę!

Większość z działających na rynku wypożyczalni samochodów zastępczych działa przez pryzmat cyferek. W Combo Cars bardziej skupiamy się na kliencie jako osobie, dzięki której możemy pracować. Pragniemy dostarczać wartość, która cieszy i w pełni spełnia oczekiwania naszych klientów. Właśnie dlatego samochody zastępcze dostępne w Combo Cars to w większości auta zastępcze marek premium. U nas klienci odnajdą samochody takie jak Audi A8, Audi A6, Audi A4, BMW Serii 7 czy Mercedes Klasy S.

W przeciwieństwie do konkurencji, w Combo Cars mamy zupełnie inne podejście do tego tematu. Rozumiemy, że nie tylko segment pojazdu się liczy, ale również to, co sobą oferuje. Doskonale wiemy, że ktoś jeżdżący na co dzień Audi będzie niezadowolony, gdy jego samochodem zastępczym okaże się skoda, hyundai lub kia. To nie jest ta sama wysoka jakość wykonania. Również wyposażenie, poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest nieporównywalne do Audi. Mogą być to samochody z tego samego segmentu, ale przepaść pomiędzy nimi jest ogromna.

Wiemy, że cenią sobie Państwo bezpieczeństwo, luksus i wysoką jakość. Właśnie dla tych aspektów wybiera się markę premium, którą niewątpliwie jest Audi. W Combo Cars doskonale Państwa rozumiemy i gwarantujemy, że samochodem zastępczym za Audi będzie auto równie wysokiej, luksusowej klasy. Dysponujemy pojazdami marki Audi, BMW i Mercedes. Osoby najbardziej przywiązane do marki mogą skorzystać z samochodów zastępczych takich jak Audi A8 czy Audi A6. Takie rozwiązanie sprawia, że nasi klienci nie muszą rezygnować z komfortu, który mają na co dzień. Wynajem auta zastępczego może być również okazją do sprawdzenia, jak czują się Państwo za kierownicą BMW Serii 7 lub Mercedesa Klasy S.

audi a4 cabrio